Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

anonse towarzyskie, znacie ?

anonse towarzyskie, znacie ?

Można spotkać kogoś przez Internet i miło spędzić czas? Czy większa część to ludzie, którzy sporo piszą i nic wiecej nie robią?

jarossse

Posty: 2

 
Tak naprawdę to ogłoszeń towarzyskich jest mnóstwo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

Sagerrak

Posty: 4

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak bardzo łatwego.

alejaja

Posty: 12

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest faktycznie niesłychanie sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

Jasio234

Posty: 3

 
Żądania można mieć inne, natomiast jeśli ogłoszeń towarzyskich jest faktycznie bardzo sporo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś odnajduje.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Tak rzeczywiście to ogłoszeń towarzyskich jest sporo. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko dokładnie szukać, a trafi się na super osoby.

aisyram

Posty: 21

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich rzeczywiście niesłychanie sporo, wobec tego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

Yuri20

Posty: 6

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, niemniej jednak żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, niemniej jednak na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Kitas

Posty: 7