Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nauka pływania legnica, opinie

nauka pływania legnica, opinie

Szukamy firmy, jaka organizuje obozy i kolonie w Legnicy. Mają to być profesjonalności którzy zorganizują mojego synowi czas. Liczy się pełen profesjonalizm.

nemiasty

Posty: 1

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Asiaa56

Posty: 4

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

TomekK

Posty: 7

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, dlatego polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Piotr_21

Posty: 3

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

dertus33

Posty: 12

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Gruamer

Posty: 3

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, niemniej jednak nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, niemniej jednak to bardzo przyda.

glusert

Posty: 13

 
Nie za niezmiernie pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, wobec tego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

Klara323

Posty: 3

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, niemniej jednak nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

beata77

Posty: 12