Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kredyt hipoteczny bez wkładu własnego, szukam

kredyt hipoteczny bez wkładu własnego, szukam

Wiecie gdzie mogę znaleźć kalkulator zdolności kredytowej, który będzie w wiarygodny sposób wyliczał inne oferty? Zależy mi na oszczędności czasu, zatem szukam czegoś, co będzie wiarygodne i niezwykle pewne.

aminotos

Posty: 1

 
Nie chciałoby mi się dzwonić za każdym razem do banku. Tam zresztą dopóki umowy się nie podpisze to tylko zachęcają i mówią o zaletach. Jeśli ktoś się na tym nie zna to może popełnić błąd i wybrać niewłaściwy kredyt.

TomekK

Posty: 7

 
Kredyty hipoteczne wbrew pozorom istotnie się różnią. Niewiele osób o tym wie, dlatego wybierają pierwszy lepszy bank i zawierają z nim umowę. To nie ma sensu, albowiem można dzisiaj porównać sobie szybko różne oferty. W ten sposób dotrzemy do takiej, która akurat w naszym wypadku jest najbardziej znana.

Lupusx 

Posty: 5

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zadowolony. Mamy tutaj najwięcej interesujących informacji o kredytach, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie jest wtedy o mnóstwo prostsze.

WalSystem

Posty: 4

 
Kredytów hipotecznych jest tak niezwykle sporo, iż naprawdę trudno coś wybrać. Można też w łatwy sposób wybrać ofertę, która w żaden sposób nie jest dla nas korzystna. Potem poprzez sporo lat za ten błąd będziemy płacić, a na pewno tego nie chcemy. Lepiej wykorzystać możliwości kalkulatora kredytu mieszkaniowego i wówczas wiemy wszystko.

Klaudi

Posty: 5

 
Nie zaciągałem jeszcze kredytu hipotecznego, ale zamierzam to zrobić w najbliższym czasie. Dobrze, że można skorzystać z kalkulatora spłat kredytu i dowiedzieć się, na co nas stać.

yarofe

Posty: 6

 
Nie zaciągałem jeszcze kredytu hipotecznego, niemniej jednak zamierzam to wykonać w najbliższym czasie. Dobrze, iż można sięgnąć z kalkulatora spłat kredytu i dowiedzieć się, na co nas stać.

klapsik88

Posty: 11

 
Banki zawsze zachęcają do tego, aby brać kredyty hipoteczne właśnie u nich. Niestety często nie mówią nam wszystkiego i dopiero jak podpisujemy umowę to wychodzi to wszystko. Warto, zatem najpierw wszystko sprawdzać, a dopiero później kontaktować się z bankiem.

Hoteowo24h

Posty: 19