Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kreator stron internetowych

kreator stron internetowych

Jakie macie doświadczenia z kreatorami stron z CMS? Polecacie? Myślę, żeby sobie dorobić na tworzeniu stron. Wiele firm, instytucji itd. potrzebuje teraz własnej witryny, jest popyt;-)

Kopah

Posty: 20

 
Na ten moment to chyba najlepsze możliwości daje strona webwavecms.com. Na początek dostajesz pakiet premium za darmo, na spróbowanie. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że premium gwarantuje stronkę bez uciążliwych reklam, a wersja darmowa nie ma czegoś takiego.

berry1

Posty: 26

 
Hm, faktycznie tworzenie stron to dzisiaj dobra fucha. Nawet jak ktoś nie jest jakiś biegły w programowaniu, to można sobie dzięki takim kreatorom poradzić. Ostatnio się dowiedziałem np. że mój kumpel co studiował historię, dorabia przy tworzeniu stronek :D

vincek

Posty: 34

 
Różnie ludzie kombinują z tymi stronami. Niektórzy jak mają firmę i chcą się rozreklamować to sobie bloga zakładają, i wtedy mają za free. A z kreatorami to nie wiem, nie orientuję się. Pozdrawiam. Tadek.

mokwas

Posty: 26

 
Musiałbym popytać znajomych, bo wiem, że kilku robi takie rzeczy za pomocą kreatorów właśnie. Ale to później się odezwę. Pozdro!

mamarek

Posty: 36

 
Mój kumpel robi dobre strony i za dużo nawet nie kasuje, także jakbyś był zainteresowany to podrzucę namiary do niego. ;-)

WacDEC

Posty: 16

 
Kiedyś korzystałem z jednego kreatora, ale był słaby. Dość skomplikowany, a do tego dawał mało możliwości. W dzisiejszych czasach jednak stronka musi być zrobiona profesjonalnie, a nie byle jak...

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Witam!! Tutaj to nie pomogę, bo ogólnie unikam tego typu systemów do tworzenia stron. Jakoś nigdy mi nie było z nimi po drodze. Uczyłem się tworzenia stron na studiach, dużo sam się w to wdrażałem...także kreator mi nie potrzebny.

umbertus

Posty: 19