Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony www tanio, poszukuję!

strony www tanio, poszukuję!

Szukam gości od tworzenia stron www tanio. Może tutaj polecicie mi jakąś porządną firmę. Zależy mi też na sklepie internetowym. Chciałbym zlecić to zadanie komuś, kto ma rzeczywiście bogate doświadczenie w branży.

Fanatyk

Posty: 7

 
Mnie też potrzebna jest stabilnie działająca stronka. Nie dla biznesu, ale to chyba bez znaczenia :) Jakbyście wiedzieli coś na temat tanich stron internetowych w Warszawie, piszcie.

Krzyhmoin

Posty: 11

 
Mnie potrzebna jest nowoczesna strona internetowa. Chciałbym, żeby projekt robił wrażenie, ale potrzebne mi też profesjonalne treści. Myślę, że skorzystam z usług firmy, bo jest pewniej i bezpieczniej. Widziałem sporo ofert tanich stron www w Warszawie. Będzie trzeba poświęcić trochę czasu na przeanalizowanie ofert :)

Bienkus

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam firmę projektową https://strony365.pl. Robi porządne tanie strony internetowe. Można u nich zamówić abonament i gwarantują ci wtedy domenę, hosting wirtualny. Poza tym to profesjonalna firma na rynku od 2004 roku. Wybrałem i się nie zawiodłem, więc polecam. Naprawdę można zaufać.

Spirek

Posty: 9

 
Jak w każdej dziedzinie i branży :) Potrzebowałem strony www tanio i udało mi się odszukać dobrą firmę. Najważniejsze to dla mnie fakt, że to jeden z wiodących usługodawców.

basieńka4

Posty: 12

 
Dokładnie. Sama stronka nie wystarczy. Jak nie będziesz pisał sam, to najlepiej wybrać kogoś wiarygodnego, firmę, która zagwarantuje ci dobrego copy. Ja na razie motam się sam, lecz widzę, iż to jednakże nie moja dziedzina. Jeżeli chodzi o strony internetowe tanio w Warszawie, to można odnaleźć sporo takich ofert. Trzeba je jednakże dokładnie sprawdzić.

labuh

Posty: 9

 
Właśnie czegoś takiego kompleksowego szukam. To ma być strona dla firmy, więc chciałbym mieć pewność, że zajmie się nią fachowa firma. Zastanawiam się, czy strony www tanio w Warszawie to oferty faktycznie dobre, czy cena nie jest tu jednak wyznacznikiem jakości :(

Yuri20

Posty: 12

 
Poczytaj dokładnie oferty. Im więcej piszą na stronie o sobie, tym lepiej poznasz ofertę. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej korzystać z usług tanie strony www, ale w tych większych firmach, która działają na rynku od lat.

mila10

Posty: 7

 
Internet rozwija się w ogromnym tempie. Nie ma mowy, żeby mieć dziś jakąkolwiek stronkę www. Dziś trzeba się liczyć z nowoczesnymi technologiami. Z własnego doświadczenia wiem, że strony www tanio w Warszawie to szereg ofert. Żeby znaleźć dobrego usługodawcę, trzeba poświęcić trochę czasu.

yyyy00

Posty: 13

 
Najlepiej firma i to duża prężnie działająca od lat. Taka zapewni ci tanie strony www, a poza tym dodatkową opiekę, wsparcie techniczne. Nie mając doświadczenia w tej dziedzinie, sama stronka to za mało.

Tesccc23

Posty: 24