Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony zgierz, opinie

strony zgierz, opinie

Dzień dobry. Ile płaciliście za wykonanie strony zgierz? Chcę się zorientować, które obowiązują stawki, aby normalnie nie dać się naciągnąć. Będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

kerad17

Posty: 4

 
Moim zdaniem macie dużą szansę na to, aby strony internetowe zgierz nie kosztowały Was zbyt wiele. Podstawowa sprawa to podjąć kontakt z minimum kilkoma firmami, które działają w tej branży, aby porównać ich ofertę cenową oraz wziąć pod lupę jakość dotychczasowych realizacji.

Nauken56

Posty: 23

 
Przed wyborem firmy, która będzie odpowiedzialna za wykonanie Waszej strony zgierz skupcie się na tym, aby nie widziała ona przeszkód w podpisaniu umowy, która miałaby precyzować chociażby termin realizacji strony internetowej oraz wynagrodzenie. Niektórzy klienci czekają na swoje strony w nieskończoność.

Hunka

Posty: 2

 
Jestem w stanie polecić wyłącznie jedną firmę, jaka wykonuje strony internetowe zgierz, a mianowicie: www.icp.info.pl. Zostałem u nich potraktowany w indywidualny sposób!

Acclaim

Posty: 17

 
Skontaktowałem się już z kilkoma przedsiębiorstwami, które są w stanie wykonać strony www zgierz. Rozbieżności cenowe są naprawdę ogromne, ponieważ niektórzy oczekują kwoty w granicach kilkuset złotych, gdy inne firmy chcą “zainkasować” kilka tysięcy złotych.

kokko98

Posty: 11

 
Miałem mocno ograniczony budżet, aczkolwiek pojawiła się konieczność wykonania strony zgierz. Trafiłem na firmę, która dopiero zaczynała działalność. Zapłaciłem niewiele, a serwis jest naprawdę świetny.

Lupusx

Posty: 12

 
Z chęcią zobaczę, w jaki sposób prezentują się Wasze strony zgierz wykonane poprzez poszczególne firmy. Wiadomo, że w ten sposób najlepiej byłoby zweryfikować ich umiejętności. Czasami realizacje widniejące na ich stronie firmowej to tylko te najlepsze.

MBsmoke

Posty: 23

 
Przed wyborem firmy, która będzie odpowiedzialna za wykonanie Waszej strony zgierz skupcie się na tym, aby nie widziała ona przeszkód w podpisaniu umowy, która miałaby precyzować choćby termin realizacji strony internetowej oraz wynagrodzenie. Niektórzy klienci czekają na swoje strony w nieskończoność.

gregcie@

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że za strony internetowe zgierz można zapłacić zarówno kilkaset, jak i kilka tysięcy złotych. Znaczącą rolę odgrywają wymagania, jakie posiadacie.

zimek123456

Posty: 24