Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Strony łódź, kto wykonuje ?

Strony łódź, kto wykonuje ?

Czy może mi ktoś odpowiedzieć, czy istnieją firmy robiące dobre strony w Łodzi? Chodzi mi o takie nowoczesne strony, które otwierają się też na tabletach.

Fanatyk

Posty: 8

 
Niestety nie każda firma robiąca strony w Łodzi czy gdzie indziej proponuje dodatkowo pozycjonowanie, choć te najlepsze winny mieć taką usługę w własnej ofercie.

Gosienka54

Posty: 15

 
Niestety nie każda firma projektuje takie nowoczesne strony w Łodzi. Trzeba się nieźle naszukać, by znaleźć profesjonalistów, którzy potrafią robić atrakcyjne strony responsywne dostosowane do współczesnych wymogów.

mokwas

Posty: 12

 
Ja bardzo długo szukałam dobrej firmy, która zrobiłaby mi prostą stronę mojej małej firmy. W końcu zdecydowałam się na jedną z firm projektującą strony w Łodzi i jestem bardzo zadowolona ze wyboru – zrobili dokładnie to czego chciałam i to w ekspresowym tempie.

Marioleczka

Posty: 18

 
Nie wiem czy ktoś już korzystał z tej firmy: http://www.icp.info.pl, ja w każdym razie ją gorąco polecam, bo są profesjonalistami i znają się na tworzeniu nowoczesnych stron.

Sewerynus

Posty: 16

 
Nie wyobrażam sobie, jak można dziś prowadzić firmę i nie mieć strony internetowej! Przecież są firmy, które robią firmowe strony w Łodzi już za kilka stówek. Nawet małą firmę na coś takiego stać.

codePerformance

Posty: 12

 
Jeżeli ktoś chce wiedzieć ile czasu robi się stronę internetową to na to pytanie nigdy nie otrzymanie jednoznacznej odpowiedzi. Mój znajomy, który zajmuje się projektowaniem stron w Łodzi mówił mi, że nieraz nad projektem strony pracuje się dwa tygodnie, nieraz miesiąc, a nieraz jeszcze dłużej.

book32

Posty: 13

 
Jak pragniesz zarobić na handlu online, to lepiej zleć doświadczonej firmie, jaka tworzy strony w Łodzi, zrobienie profesjonalnego sklepu internetowego.

zoferek

Posty: 12

 
Z tego co się orientuję, to większość stron w Łodzi jest zaprojektowana przez lokalne firmy. Jest to logiczne, bo przecież tworzenie strony wymaga kontaktu z klientem i uzgodnienia z nim wielu rzeczy.

Jarcoo3

Posty: 23