Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

strony www Łódź, oferta

strony www Łódź, oferta

Żąda firmę, co tworzy strony www, lecz żeby była z Łodzi. Głównie zależy mi na budowaniu stron responsywnych z Łodzi. Czekam na propozycje od Was. Sprawa jest pilna.

Ni56o87

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o współczesne strony internetowe z Łodzi to firma https://www.icp.info.pl jest odpowiednia. Zamówiłem u nich responsywną stronę i jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Pomagają w jej obsłudze, zatem jest to wszystko o wiele łatwiejsze.

namok

Posty: 10

 
Każdy ma inne wymagania, jeśli chodzi o strony internetowe. Jedna osoba powie, że jej zwykły szablon wystarcza, ale inna powie, że to ma być bardziej rozbudowana strona. Zwykłą stronę można stworzyć samodzielnie, ale jeśli ma to być bardziej rozbudowany projekt to lepiej się za to nie brać, bo można tylko coś zepsuć.

090913123

Posty: 15

 
Nie ma m strony internetowej także się nie wypowiem. Wiem, że są darmowe szablony, ale żeby z nich korzystać to trzeba zachować stopkę i coś tam jeszcze. Na firmową stronę to raczej nie wypadałoby najlepiej. To ma być przecież wizytówka firmy.

pawel253

Posty: 7

 
Mam mała firmę i na stronę się nie zdebetowałem. Na brak klientów nie narzekam, działam niezwyklej lokalnie i wszyscy o mnie wiedzą. Poza swój rejon nie wychodzę, bowiem nie mam na to czasu. Może kiedyś trzeba będzie, natomiast na obecnie weselę się z tego wszystko, co mam. Każdy musi sam zdecydować, co wyższe dla niego.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Z Internetu korzystam bardzo rzadko, ale jak już czegoś szukamy ważnego to Internet jest mi pomocny. Nawet, jeśli poszukuje mechanika to zaczynam od Internetu. W ten sposób oszczędzamy swój czas. Nie chce mi się teraz biegać po mieście albo jechać jeszcze gdzieś dalej. Szukam, znajduje, kontaktuje się i załatwiam wszystkie potrzebne sprawy.

phonik

Posty: 10

 
Na początku miałem małą stronę internetową, natomiast z biegiem czasu dodałem na niej opis firmy, cennik i galerię. Zauważyłem, że to pomogło, bo klienci traktują mnie dzisiaj bardziej wiarygodnie i wiele na tym zyskałem.

Hoteowo24h

Posty: 6