Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zajęcia dla dzieci, szukam w Barcelonie

zajęcia dla dzieci, szukam w Barcelonie

Muszę spytać, zanim zdecyduję się na dodatkowe lekcje z programowania dla dzieci. Czy rzeczywiście jest to tak dobry pomysł i co sądzicie o tej szkole w Barcelonie.

Mier56

Posty: 4

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie naturalnie wyśmienitą informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

witek789

Posty: 17

 
Polecam. Nauka programowania dla dzieci to super sprawa, a jednocześnie sporo zabawy, dzięki jakiej dzieci prędko uczą się pisania programów. Tworzą własne gry komputerowe z gotowych komponentów.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Jeżeli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, że synowi tak niezmiernie spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, że to jego pasja. Niemniej jednak to prawda, że wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

pawel253 

Posty: 7

 
Nie wiedziałam, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać Adasia. Znajoma podpowiedziała mi, że programowanie dla dzieci to super lekcje, na których uczą się nie tylko pisania programów, ale też gimnastykują mózg :) A właśnie o takie coś mi chodziło. Polecam.

dzaman

Posty: 6

 
Tylko które kursy wybrać. Podobno najlepsza jest szkoła programowania dla dzieci, w jakiej zajęcia są prowadzone dla przeróżnych grup wiekowych po to, aby każdy podopieczny sobie poradził. Czytałem, że w Barcelonie powstał super oddział. Musze to zbadać, bowiem jak coś, to na pewno będę chciał zapisać córkę.

bar33

Posty: 6

 
Popieram, że programowanie dla dzieci to bardzo ciekawe i potrzebne zajęcia. Oczywiście takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, dlatego super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony przez doświadczonych ludzi.

edyta123

Posty: 3

 
To zależy w jakim regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia wiele się tutaj uczy i dobrze bawi.

Damianek4

Posty: 5

 
No i ekstra, że szkoła jest także w Barcelonie. Do tej pory nie mieliśmy tutaj nic tak rzetelnego pod kątem kursów dla dzieci w wieku szkolnym. Uczestniczymy od dwóch miesięcy i jesteśmy usatysfakcjonowani.

Gargamel5

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o programowanie dla dzieci, to szkolenia są dzieciakom niezwykle potrzebne. Moja córka odkąd uczy się kodowania, ma doskonalsze oceny z przedmiotów ścisłych. To z całą pewnością doskonała pomoc w gimnastyce mózgu i umiejętności cyfrowe.

Totek

Posty: 22