Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Ciekawe filmy

Ciekawe filmy

Bardzo lubię oglądać reportaże różnego typu. Niestety w TV takich wartościowych materiałów jest jak na lekarstwo...wolą marudzić o pijanych kierowcach przez pół roku...Może w necie są strony z reportażami w formie video, które moglibyście polecić?

Oiles

Posty: 29

 
A o które porady dokładnie Ci chodzi? Pragniesz schudnąć? Ja proponuję po prostu mniej jeść i zacząć się ruszać. Najprostszą formą wysiłku jest bieganie, zaś przy tym jest to rzecz najniezwyklej zużywająca kalorie, wobec tego można stosunkowo prędko pozbyć się dużo kilogramów. Jeżeli chodzi o dietę, to pamiętaj o owocach i warzywach, zaś poza tym o równowadze w codziennym menu. Nie samym białkiem, nie samym tłuszczem i nie samym cukrem człowiek żyje. Jedzenie musi być zbilansowane!

xacti

Posty: 32

 
Prawdą jest, że brakuje żużla w tv, natomiast w necie też go nie ma za mnóstwo. Nie wiem czemu tak się dzieje, przecież to mega elektryzujący i ciekawy sport. Zdecydowanie się więcej dzieje podczas takiego meczu, niż jak piłkarzyki pudłują do pustej bramki...Mamy sukcesy na żużlu, mamy najlepszych na świecie zawodników, zaś w mediach czarnego sportu tyle co kot napłakał. Dziwne.

arch1monde

Posty: 33

 
Powiem tak – porządny reportaż wcale nie jest tak bezproblemowo zrobić. Jest to troszkę taki mały film, więc faktycznie trzeba się troszkę napracować, żeby taka relacja miała ręce i nogi. Stąd tak mało ciekawych filmów w sieci. Sam się kiedyś tym parałem i wiem ile pochłania to czasu i energii. Jak się nie ma wsparcia finansowego to trudno coś sklecić, co by się dało oglądać.

Biedronka_4

Posty: 31

 
Jakie dokładnie pragniesz reportaże obejrzeć? Jeżeli to ma być z koncertów, to trzeba po prostu wejść na stronę organizatora, tam przeważnie mają jakieś dobrze zmontowane video z imprezy. Jeżeli z imprez sportowych, to podobnie na stronie organizatora zawsze jakieś materiały będą do obejrzenia. Proponuję właśnie w ten sposób poszukać.

Pozdrawiam.

uiids

Posty: 37

 
Hej, co do pierwszej ligi żużla, to tam nie ma co oglądać...słabizna panie słabizna:P Jeszcze dekadę temu to faktycznie był poziom w naszym rodzimym żużlu niezmiernie wysoki, lecz to już historia, aktualnie wszystko idzie w kierunku poziomu piłki nożnej...Ja tam za oglądaniem żużla akurat nie tęsknię.

Grudziii2

Posty: 35

 
Wszystkim miłośnikom żużla, z różnorakich stron kraju gorąco polecam serwis http://www.itvl.pl. To tutaj zawsze ogląda retransmisje z meczów naszej pierwszej ligi. Tyle emocji jak żużel to mi żaden inny sport nie zapewni. Za pakiet kosztujący 9,9 pln mam dostęp do wszystkich retransmisji i innych żużlowych materiałów. Dobra rzecz.

1noman1

Posty: 30