Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

seriale dostępne online, gdzie warto ?

seriale dostępne online, gdzie warto ?

Dzień dobry, wiecie może, gdzie znajdę darmowe seriale dostępne online? Zależy mi na serwisie internetowym, który proponuje najlepsze zagraniczne filmy i seriale. Może wy korzystacie z takich portali i możecie mi coś polecić?

Złoty

Posty: 2

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednakże ciężko jest odnaleźć te darmowe strony internetowe.

sgemino

Posty: 15

 
Seriale dostępne online na ogół są płatne, jednak jest serwis internetowy, który daje możliwość oglądania największych produkcji bez żadnej rejestracji. Jeśli chcesz mogę wstawić Ci linka.

TomekK

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej znane serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Yuri20

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja oglądam seriale online na sławne serwis i wszystko mam zupełnie za darmo. Nie trzeba się nawet rejestrować, by móc oglądać filmy i seriale.

grax1

Posty: 29

 
Filmy online popularne serwisy winny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeżeli oczywiście chcecie.

ignacyy

Posty: 8

 
Powiem wam, że przeważnie filmy online znane serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, lecz jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak chcesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeśli chcesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

Kitas

Posty: 2

 
Film online znany serwis możesz oglądać na wielu portalach, jednakże zazwyczaj są one płatne. Często trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Klaudi

Posty: 5