Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

film Mariusza Pujszo

film Mariusza Pujszo

Cześć. Niedługo premiera komedii „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo. Wybieracie się może do kina? Co sądzicie o takim pomyśle na fabułę.

zacher123

Posty: 13

 
Też obejrzałabym sobie jakąś dobrą komedię, ale właśnie patrzyłam repertuar kin i jak na razie nic fajnego dla siebie nie znalazłam, ale to pewnie też zależy od gustu.

kubson942

Posty: 34

 
W polskich komediach czasami perypetie są niezbyt ciekawe i dlatego niektóre filmy nie odnoszą sukcesu. W sumie to dawno już nic fajnego, polskiego nie nakręcili, jeśli chodzi o takie typowo lekkie kino.

looque66

Posty: 19

 
22 maja ma być premiera nowej komedii Mariusza Pujszo, więc możesz poczekać i wybrać się właśnie na to. Recenzje ma fajne.

Cieszowa23

Posty: 20

 
Dawno już nie było żadnej fajnej polskiej komedii. Ostatnio kojarzę „Kac Wawa”, ale to raczej nie na plus.

Ron

Posty: 28

 
W maju kilka tytułów weszło do kin, ale nic wyjątkowego nie kojarzę. Teraz niedługo ma być premiera nowej polskiej komedii więc może właśnie na to się wybiorę.

Klaudi

Posty: 16

 
Po opisie i zapowiedziach „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo wydaje mi się naprawdę ciekawy. Film reklamowany jest jako najlepsze polska komedia ostatnich lat. Obsada fajna, temat też świeży, więc może być ciekawie. Niektórych z pewnością zainteresuje też Frytka w roli głównej.

glusert

Posty: 13

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

wiesiekj

Posty: 26

 
Mariusza Pujszo kojarzę z Ojca Mateusza i Kac Wawa jako aktora, to zobaczę czy sprawdzi się jako scenarzysta.

tomalix

Posty: 16

 
„Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo zebrał naprawdę dobre noty na pokazie przedpremierowym, zapowiedzi też ma dobre. Moim zdaniem temat fajnie się zapowiada i obsada też interesująca. Na pewno się wybiorę do kina, żeby zobaczyć czy naprawdę najlepsza polska komedia ostatnich lat to jest.

Zdzichu

Posty: 18