Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

całe filmy zobacz online

całe filmy zobacz online

Nie ma nic lepszego niż obiadek, kawka i ulubiony film na ekranie. Jednak dobrze wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobry film w TV. Stąd też pytanie do Was o stronę, na której mogę pooglądać filmy online.

grzes3345

Posty: 17

 
W Internecie działa multum stron, na których idzie oglądać telewizję lub filmy. Są to zarówno legalnie działające wypożyczalnie, jak i pirackie strony. Wybór należy jak zawsze do Ciebie, ale na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

harry black

Posty: 34

 
Pamiętaj o tym, by nie opuszczać ulubionego serialu w TV! Tam to całkiem inna jakość, szczególnie kiedy masz wielki telewizor. Na małym ekranie laptopa to nie to, ale jak kto sobie chce. Nie zmusimy przecież nikogo do niczego.

5666687

Posty: 15

 
Powiedzcie mi szczerze, czy tacy z was fani, czy po prostu szukacie rozrywki dla mas? Tysiące już było podobnych tematów i każdy robi z siebie awangardę. A co Wy tak naprawdę wiecie o prawdziwym ambitnym kinie? Nic!

Axer19

Posty: 23

 
Powiem Ci, że odkąd trafiłam na www.filmaniak.tv to nie mam zamiaru zmieniać serwisu. Kiedy nie mam pomysłu na to, co obejrzeć, zaglądam w oceny użytkowników i sprawdzam to, co spodobało się dużej ilości ludzi. Oglądanie bez limitów i reklam to dodatkowe zalety. Idealne na wieczorną rozrywkę.

umbertus

Posty: 19

 
Siemka moi drodzy! Ja wymyśliłem jeden patent, który nie jest skomplikowany. Kupiłem dekoder z nagrywaniem. Ustawiam sobie odpowiednie godziny i po prostu po powrocie do domu, zgrywam na komputer i oglądam w wolnej chwili. I już nie ma problemów z dostępnością.

bezi

Posty: 18

 
Powiedzcie mi szczerze, czy Wy macie aż takie problemy z obsługą Internetu, czy też po prostu nie chce Wam się odpalić wujka Google. No nie jest trudno odszukać czegokolwiek w tych czasach.

TomekK

Posty: 20

 
Nowoczesne produkcje filmowe są bardzo mocno chronione przed nielegalnym kopiowaniem. Nie zawsze warto jest szukać ich online. Wszakże wiele źródeł jest już nieaktywnych, gdyż posusuwano te kopie z serwerów.

eXathloc

Posty: 21

 
Siemanko! Co to jest, że wszyscy zastanawiacie się nad obchodzeniem systemu? Nie ma dobrych źródeł w sieci, bo jest to nielegalne. Kontrole są bardzo częste i czy warto dla jednego filmu aż tyle stracić? Nie sądzę!

usek

Posty: 37

 
Dawniej, kiedy było więcej dobrych serwisów z filmami online, również bardzo często korzystałem z takich usług. Obecnie jednak wolę mimo wszystko pobieranie z torrentów lub forów, gdzie znajdziemy linki do bezpośredniego pobrania. Ale jeden woli żonę, a drugi teściową.

asczas34

Posty: 17