Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Profesjonalne standy reklamowe są nam potrzebne. Z kim macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o projekt wizualizację i samo wykonanie takich stojaków? Cena jest drugorzędna, bardziej nam zależy na dobrej nośności, stabilności i co za tym idzie trwałości standów.

ernolo

Posty: 4

 
Stojaki kartonowe są chyba najlepszą opcją jeśli chodzi o ekspozytory..no chyba że ktoś ma punkt jubilerski to wtedy bym raczej brylantów na kartonie klientom nie pokazywał :) Ale w całej masie innych produktów takich stand dobrze się sprawdza.

45_009

Posty: 22

 
Na pewno przy takich akcesoriach reklamowych to ważny jest sam projekt, design, od tego wszystko się zaczyna. Oczywiście jakość materiału i sposób złożenia też są istotne, ale jednak pierwsze co zwraca uwagę klienta to kolorystyka, grafika itd.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jest taka firma jak Oficyna 97, ich mogę polecić. Robili dla nas już kilka typów stojaków i zawsze wykonanie zgadzało się z projektem. To mi się u nich podoba, że sam produkt końcowy nie różni się od tego co pokazują nam w wizualizacji. Fachowa obsługa, wysoka jakość materiałów i nadruku. No i też plusem jest na pewno że poza seryjną produkcją robią też małe nakłady co się rzadko zdarza przy producentach standów.

CzeX

Posty: 18

 
Jednak stojak stojakowi nierówny, często jako klient zwracam uwagę podczas zakupów jak te standy wyglądają i potrafią się mocno od siebie różnić wyglądem, jedne przykuwają uwagę pozytywnie a inne wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść.

Serwet87

Posty: 8

 
Standy są bardzo okej opcją żeby się dodatkowo wypromować. Dużo marek z tego korzysta bo przy niewielkim wkładzie własnym można rzeczywiście swoją ofertę w fajny atrakcyjny sposób pokazać światu.

ewa

Posty: 9