Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

długopisy reklamowe z nadrukiem, szukam

długopisy reklamowe z nadrukiem, szukam

Jeżeli znacie kogoś, kto proponuje gadżety reklamowe dla firm to dajcie mi jakieś namiary. Żąda zamówić wiele długopisów i innych gadżetów, wobec tego byłoby dobrze gdyby firma była rzeczywiście niesłychanie dobrze zaopatrzona.

ja2210

Posty: 1

 
Według mnie reklama na gadżetach z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Wiele nie trzeba wydać, a można naprawdę bardzo dużo zyskać. Warto poszukać jakiejś firmy, która ma dużo ofert, ale i promocyjne ceny.

Jacuśkkl

Posty: 2

 
W naszej firmie zamawialiśmy gadżety reklamowe z nadrukami, natomiast nie wiem dokładnie gdzie to robiliśmy. Na pewno była to jakaś firma, która ma ofertę w Internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Duży wybór oryginalnych gadżetów reklamowych można odszukać na https://taniedlugopisy.com.pl i polecam Wam tam zajrzeć, bo rzeczywiście mają super ofertę dla każdej firmy.

Aga-lloch

Posty: 3

 
Widziałem tak dużo gadżetów reklamowych dla firm, iż trudno się zdecydować, co wybrać. Jeżeli zależy nam na popularnych gadżetach to na pewno warto zainteresować się długopisami. Nie kosztują mnóstwo, a do tego klienci chętnie po nie sięgają. Reklama jest wtedy efektywna.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Jest tego naprawdę bardzo dużo. Chodzi nie tylko o same gadżety, które mogą mieć nadruk, ale również o firmy, które zajmują się sprzedażą. Porównujemy i wybieramy taką, która dla nas jest najbardziej atrakcyjna.

Aligat56

Posty: 4

 
Od lat zamawiamy długopisy reklamowe z nadrukiem, który sami załączamy przy składaniu oferty, dlatego uważam, że to bardzo porządne rozwiązanie i polecam innym.

Szozi

Posty: 16

 
Widziałem tak wiele gadżetów reklamowych dla firm, że trudno się zdecydować, co wybrać. Jeśli zależy nam na popularnych gadżetach to na pewno warto zainteresować się długopisami. Nie kosztują dużo, a do tego klienci chętnie po nie sięgają. Reklama jest wtedy skuteczna.

Damiano

Posty: 30

 
Według mnie reklama na gadżetach z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Dużo nie trzeba wydać, a można naprawdę bardzo dużo zyskać. Pożądane byłoby poszukać jakiejś firmy, która ma dużo ofert, lecz i promocyjne ceny.

masz0005

Posty: 3

 
Odsiedziałem kiedyś producenta gadżetów reklamowych i ceny były tak naprawdę niesłychanie niskie. W porównaniu z tym, co widziałem u pośredników to naprawdę można było wiele zyskać. W internecie bez problemów można dotrzeć do strony producenta i tam trzeba zagłębić się we wszystkie produkty, jakie przygotował.

hybris4

Posty: 22