Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Cześć, chciałbym zamówić u kogoś ogarniętego projekt graficzny standu kartonowego. Mam sklep internetowy z kosmetykami, ale niedługo uczestniczę w pierwszych targach i tak pomyślałem, że jakiś mały nakład z taką pomocą się przyda. Dajcie znać o doświadczeniach.

pawel253

Posty: 3

 
Zastanawiam się jakiego rodzaju stojaki najlepiej sprawdzą się pod książki do sprzedaży w hali. Takie namioty nad morzem chcę wystawić. Czy lepiej plastikowe, czy jakiś karton i po sezonie wyrzucić?

Orange444

Posty: 4

 
Ja byłam bardzo zadowolona z firmy oficyna97.pl. Zaprojektowali mi dokładnie taki stojak jak sobie wymarzyłam. Od samego początku projektu próbował zrozumieć o co mi chodzi, jaki chcę stojak i musze przyznać, że dostałam dokładnie to co chciałam. Jestem bardzo zadowolona.

gregcie@

Posty: 6

 
Standy są bardzo popularne, takie stojaki robią bardzo dobrą robotę na promocjach. Jeżeli jest ciekawy i jest atrakcyjna cena, to potrafi on sprzedać bardzo dużo towaru.

Dosti

Posty: 8

 
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, kiedy chcemy zamówić taki kartonowy stojak? Czy można zamówić jeden? Czy to kompletnie się nie opłaca?

Lupusx

Posty: 6

 
Nie powiem gdzie tak stojak zamówić, ale mogę podpowiedzieć, że warto postawić na jakość. Mnie osobiście bardzo denerwuje jak stojak w sklepie się rozpada, ale coś od niego się odkleja czy wręcz odpada. Dla mnie osobiści to słabe jest.

Nikuś23

Posty: 16

 
Kiedyś widziałem taki składany karton w drukarni, ale nie wiem czy tam wszystko można u nich drukować i zamawiać? Trudno powiedzieć.

noman1

Posty: 5