Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Panele ścienne 3d

Panele ścienne 3d

Witam! U kogo kupić sztukaterię elewacyjną żeby nie przejechać się na jakości? Wiadomo że na zewnątrz taki styropian będzie miał dość trudne warunki, zważywszy na wahania temperatury czy opady. Ktoś, coś? Montowaliście u siebie na domu takie dekoracje?

Marioleczka

Posty: 3

 
Różnią się między sobą takie elementy pod względem twardości i to mocno. Sam kiedyś montowałem u klienta sztukaterię która prawie że w rękach pękała i próbowałem mu wytłumaczyć że kupił dziadostwo, ale nie chciał tego słuchać, kazał montowąć, to montowałem.

Lupusx

Posty: 21

 
Taką sztukaterię to się klei jakoś, czy w jeszcze inny sposób przytwierdza? Ktoś może coś więcej na ten temat napisać? Bo tak szukałem info i nie mogłem znaleźć.

johncena67

Posty: 21

 
Przy takich ozdóbkach to w zasadzie wszystko zależy od jakości styropianu. Na to trzeba przede wszystkim patrzeć zwłaszcza jeśli chce się montować taką dekorację na elewacji a nie w środku w pomieszczeniach.

Bienkus

Posty: 21

 
Nic mi do głowy teraz nie przychodzi jeśli chodzi o producentów. Podpytam, brat pracuje przy wykończeniach wnętrz i elewacjach także może on akurat będzie wiedział cosik więcej.

@_24lampy

Posty: 9

 
Ja bym musiał nowe listwy przypodłogowe sobie osadzić i tak się rozglądam za jakimś konkretnym modelem i nie mogę się na nic zdecydować...za duzy wybór, kiedyś życie było prostsze w sklepie były dwa produkty na krzyż i to dużo ułatwiało :)

Lupusx

Posty: 9

 
Od jakiegoś czasu dość dużo montuję sztukaterii i głównie są to dekoracje od Perfect Styr (tu są opisy i foto – perfectstyr.com.pl ). Mają praktycznie każdy możliwy kształt, każdy wymiar, podczas dostawy tak zabezpieczają styropian żeby żadna ryska się nie pojawiła w międzyczasie.

alido45

Posty: 17

 
Moim zdaniem to żeby sztukateria naprawdę dobrze wyglądała czy to na elewacji czy to wewnątrz to musi być położona przez fachowców którzy się na tym znają, to jest jednak dość precyzyjna robota.

szymon2626

Posty: 22

 
Wewnątrz to mi się taka sztukateria średnio widzi, ale już na elewacji, przy okiennicach i balkonach to naprawdę widziałem sporo fajnie zrobionych domów u mnie w mieście.

Morchepl

Posty: 12