Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

tablice reklamowe

tablice reklamowe

Witam serdecznie. Szukam dobrej firmy w Poznaniu, która specjalizuje się w reklamie outdoorowej. Takie rzeczy jak wielki format, tablice, billboardy – komu zlecić?

tigra32

Posty: 7

 
Sam się od jakiegoś czasu zastanawiam nad reklamą na autobusach miejskich, ale nie za bardzo wiem jak się do tematu zabrać. W ogóle takie firmy jak MPK są przyjazne tego typu inicjatywom czy niekoniecznie chcą oddawać swoje autobusy do oklejania?

miko_poz

Posty: 12

 
Jest w Poznaniu dobra firma, która robi reklamy na pojazdach, chodzi mi o biuro Expansa. Na stronie expansa.pl można sobie luknąć na część ich projektów. Obsługują całą Polskę jeśli chodzi o reklamę na środkach transportu, ja się sam do nich zgłaszałem z Bydgoszczy. Miła obsługa, rzetelne i terminowe podejście do tematu.

januuu3

Posty: 30

 
Ciekawy jestem jak kosztowo wychodzi taka reklama wielkoformatowa. Bo że do najtańszej nie należy to jestem bardziej niż pewien. Oby się tylko zwracała wizerunkowo, to jest najważniejsze.

mokwas

Posty: 16

 
Za niedługo ruszę ze swoim biznesem i już powoli za różnymi kanałami reklamy się rozglądam. Wiem, że można wynająć sobie auto z głośnikiem, które jeździ po mieście i trąbi o konkretnej firmie, ale czy to jest skuteczne? Bo kojarzy mi się dość kiczowato.

345_14

Posty: 11

 
Teraz popularne są wszelkie reklamy podświetlane i na pewno jest w nich dużo sensu, bo mogą pracować całą dobę. Zwłaszcza w miastach, gdzie życie nocą też się toczy taka reklama ma rację bytu.

syrena88

Posty: 11

 
Ostatnio się dowiadywałem w jednej agencji jak wygląda cenowo reklama na pojazdach typu – tramwaj/autobus i ponoć jest to jedna z tańszych form promocji jakie istnieją. Nawet 10 % kosztów reklamy billboardowej...kolosalna różnica.

Donayo

Posty: 32