Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

namioty uprawowe led, jaki sklep ?

namioty uprawowe led, jaki sklep ?

Czy w domu można hodować rośliny? Zastanawiam się nad rozsadami, dlatego przeglądałem oferty na growbox, natomiast nie za bardzo wiem czy warto w to inwestować pieniądze? Korzystaliście już z takich rozwiązań u siebie?

qwed

Posty: 1

 
Wybór przeróżnych lamp jest niezwykle duży. W tym przypadku stawia się na niezwykle porządnej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze w przeciwnym wypadku nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

englandrm

Posty: 3

 
Na lampy led do growbox można zerknąć tutaj https://flo-grow.eu. Firma jest bardzo dobrze przygotowana. Mają lampy od przeróżnych bardzo znanych firm, dlatego dopasowanie ich do własnych wymagań nie będzie dla nas trudne. Jeśli czegoś nie wiemy to zawsze można się z nimi skontaktować, a nam pomogą.

Lupusx

Posty: 4

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

Nikuś23

Posty: 3

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

labuh

Posty: 5

 
Nic profesjonalnego w domu nie miałem, jeśli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, ale też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Czasami warto wydać pieniądze, bo jest to dla nas o wiele bardziej opłacalne.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, jaka oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

pawel253

Posty: 3

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest niezwykle zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, albowiem się tym nie interesowałem.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

sertusw

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

Damiano2

Posty: 2