Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wyciskarka, proszę o pomoc

wyciskarka, proszę o pomoc

Interesują mnie butelki wielokrotnego użytku najlepiej żeby były z filtrem. Którą firmę polecacie z najlepszą ofertą? Chce żeby filtrowana woda od razu nadawała się do wypicia. Bez wątpienia filtry winny być wymienne.

roudee

Posty: 1

 
Raz chyba na miesiąc wymieniam filtry w dzbankach i jest w porządku. Te filtry potrafią nawet kamień usuwać. Dla mnie to praktyczne rozwiązanie, które polecam innym.

090913123

Posty: 3

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można znaleźć ofertę z takimi filtrami, dlatego z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

Hihotek

Posty: 6

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

dzaman

Posty: 2

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją poprzez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę niezmiernie dobrze, wobec tego spełnia wszystkie moje oczekiwania i żądania.

labuh

Posty: 3

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem niesłychanie zaspokojony. Woda nie była najlepszej, jakości niemniej jednak teraz się to zmieniło, zatem takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja sporo i można ją samodzielnie sobie zamontować.

pawel253 

Posty: 7

 
Zamontowałem filtr do wody pod zlew i działa niezwykle dobrze. Brudu zbiera się tam rzeczywiście niezwykle sporo, wobec tego trzeba to sprawdzać. Nie zawsze te terminy, które poleca producent mogą się sprawdzić w naszym wypadku.

Nowe2014

Posty: 6

 
Wybór butelek termicznych dafi jest bardzo duży. Można znaleźć bardzo oryginalne kolory, co ma znaczenie dla wielu osób. Mnie taka butelka bardzo się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

irecki67

Posty: 2

 
Największy wybór filtrów do zlewu mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe/filtr-weglowy.html. To firma, która jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego szukamy.

pawel253

Posty: 7

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, albowiem wiem jak to się kończy z plastikiem. Więcej ludzi powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

Spirek

Posty: 4