Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

hamak dwuosobowy, proszę o pomoc

hamak dwuosobowy, proszę o pomoc

Chciałabym znaleźć stronę internetową, gdzie dostane zestawy hamakowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Chodzi mi o stelaż, hamak i potrzebne elementy do montażu.

Bryzyt1

Posty: 1

 
My kupiliśmy dwa hamaki klasyczne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są bardzo małe w przechowywaniu. Często zabieramy je ze sobą, gdy jedziemy na wakacje. Poza tym takie hamaki możesz nawet zamontować w domu, nie tylko w ogrodzie.

matek562

Posty: 7

 
Kiedyś na jednej stronie widziałam fajne stojaki do foteli hamakowych, które posiadały 3 wysokości mocowania foteli. Miały bardzo fajny kształt i bez problemu można je było przenosić.

TomekK

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że zestawy hamakowe na pewno sprawdzą się u Ciebie. Kiedy ja kupowałem taki zestaw, w jego w skład wchodzi stelaż, hamak, pokrowiec, instrukcja i wszystkie elementy montażowe.

Klara323

Posty: 2

 
Ja fotele hamakowe do ogrodu i do pokoju dziecięcego kupiłam w tym sklepie . Mają bardzo duży wybór produktów. Kupisz u nich różnego rodzaju hamaki, stelaże hamakowe, wiszące fotele, a także akcesoria do montażu hamaków.

labuh

Posty: 11

 
My kupiliśmy dwa hamaki klasyczne i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są bardzo małe w przechowywaniu. W wielu przypadkach zabieramy je ze sobą, gdy jedziemy na wakacje. Poza tym takie hamaki możesz nawet zamontować w domu, nie tylko w ogrodzie.

miko_poz

Posty: 20

 
Hamak jednoosobowy jest najbardziej odpowiedni dla dzieci. Chyba, że jest to duży hamak wysokiej jakości.

kusiciel45

Posty: 4

 
Stelaż do hamaka jest bardzo przydatny w sytuacji, gdy nie mamy możliwości zamontowania hamaka między drzewami. stelaż jest również bardzo pomocny w przypadku większych hamaków.

matek562

Posty: 11

 
Hamak rodzinny sprawdzi się u was najlepiej. On właśnie może chyba utrzymać obciążenie nawet do 350 kg. Poza tym w takich hamaku lepiej się odpoczywa nawet samemu.

vokalek

Posty: 12