Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fotel do masażu

Fotel do masażu

Witam serdecznie! Szukam dla dziadków specjalistycznego fotela z masażem. Tak się składa że w najbliższym czasie dziadek i babcia kończą nam 70 lat (rówieśnicy ;-)) i chcielibyśmy się złożyć dla nich na taki profesjonalny fotel masujący, żeby trochę im to pomogło na różne dolegliwości bólowe – kręgosłup, nogi, stopy itp. Jaką firmę która sprzedaje takie rzeczy polecicie? Jaki model fotela?

namok 

Posty: 6

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

Klumer5

Posty: 20

 
Ja to ogólnie mam bardzo dobre doświadczenia z masażami jako takimi. Idealne rozluźnienie dla mięśni. Jak brałam sesje u masażysty regularnie to czułam efekty, ale jak przerwałam to już niestety nie jest tak kolorowo. Znów boli.

wisła1905

Posty: 9

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

Posty: 8

 
Bardzo jestem zadowolona z firmy Prohealth prohealth.pl. Przyjechali, wnieśli fotel, mogłam sobie skorzystać, sprawdzić jak się w nim czuję, nie było problemów, że zrezygnowałam z zakupu itp., nie czułam że jestem pod jakimś naciskiem czy presją. Akurat nie byłam wtedy za bardzo przy kasie, więc finalnie odpuściłam, ale niedawno temat wrócił i już nie darowałam sobie, zamówiłam ;-)

miko_poz

Posty: 17

 
Moi rodzice parę razy robili podchody pod taki fotel z masażem ale chyba się skończy na tym, że to my z bratem im kupimy :) To jest jednak spory koszt, a jak weźmiemy we dwójkę to się nam rozejdzie.

oligard

Posty: 15