Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fotele do masażu

Fotele do masażu

Dzień dobry. Ma ktoś tutaj jakąś większą wiedzę na temat fotelu z masażem? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu, jakie marki polecacie, jakie sklepy?

cirus

Posty: 21

 
Przeglądałem ostatnio fotele masujące w kilku sklepach online i coś tam można sensownego znaleźć za te kilka tysięcy. Mnie najbardziej chodzi o funkcję rozgrzewającą, coś takiego, co trochę te zasiedziane mięśnie rozluźni

Iwolf

Posty: 17

 
Na fotel to mnie nie stać, ale takę matę masującą to planuję kupić za jakiś czas. No jednak ciągłe garbienie się, siedzenie na źle wyprofilowanych krzesłach, niewygodna poduszka do snu – wszystko to wpływa na nerwy w kręgosłupie...

szulmar

Posty: 18

 
Eee ja tam wolę moją panią masażystkę, jednak co specjalista to specjalista. Człowieka nawet najlepsza maszyna nie zastąpi!

Donayo

Posty: 28

 
Duży wybór foteli i masażerów mają na stronie www.casada.pl. Kupował u nich model Kennedy III. Tanio nie było, ale teraz widzę, że było warto. Masaż pleców, odcinka szyjnego, stóp, łydek – poezja! Po męczarniach w pracy taki relaks jest jak zbawienie! Ogólnie firma ma dobre opinie, współpracuje z fundacjami, a ich produkty polecam sam Pudzian!

Lesny

Posty: 23

 
Osobiście to polecałbym sklep www.casada.pl. Jestem zadowolony z fotela, mam go już od roku i czuję ulgę w kręgosłupie, praktycznie ubyło mi kilku lat :)) Marka Casada to niemiecka firma, bardzo ceniona w branży.

Andrzeju45

Posty: 25

 
Moja szwagierka ma taki wypasiony fotel masujący w domu, ale z tego co wiem to zapłaciła kilka grubych tysiaków. Ją stać akurat bo ma własną firmę i dobrze jej idzie ten interes. Ja bym musiał na raty kupować.

Humneeee

Posty: 20

 
Chciałbym rodzicom sprezentować taki fotel, bo obydwoje cierpią z powodu chorego kręgosłupa i najlepiej jakby była możliwość kupna na raty. Ktoś zna sklep, który oferuje takie dogodne warunki?

Fanatyczek

Posty: 27