Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fotel do masażu

Fotel do masażu

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

labuh

Posty: 3

 
Myślę, że od około 4000 złotych zaczynają się już porządne fotele do masażu. Sprawdź warunki gwarancyjne, czy jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jak będziesz normalnie korzystał to nic z fotelem się nie powinno dziać złego.

TomekK

Posty: 5

 
Przy typowym przemęczeniu fotel do masażu spełni swoją rolę. Warto jeszcze dodać do tego codzienne rozciąganie, czy program na skrzywienie kręgosłupa. Na YouTube znajdziesz bez większych problemów coś dla początkujących.

Aniusiaaa1

Posty: 23

 
Tuż po przebudzeniu najlepiej korzystać z fotela do masażu, bo kończą się praktycznie problemy z ciśnieniem.

Nwaah22

Posty: 13

 
Mam salon medycyny estetycznej, gdzie stoi ten fotel www.prohealth.pl. Na monety, można dopasować konfigurację na życzenie. Masuje wszystkie partie, wygodny. U mnie to działa tak, że fotel stanowi uzupełnienie różnych terapii. Za niewielkie pieniądze można usiąść i się wymasować. Bardzo popularna rzecz, a inwestycja niezbyt duża. U mnie fotel się zwrócił po niecałych 2 miesiącach od wprowadzenia. Może nawet trochę szybciej. Niektórzy klienci nawet do domów sobie kupili później podobny model, tylko już nie na monety.

namok

Posty: 9

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

codePerformance

Posty: 19

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

Sagerrak

Posty: 7

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

lary0071

Posty: 10

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

basia44

Posty: 10

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

repta32

Posty: 22