Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Potrzebuje wykonać zabieg pielęgnacyjny, gdzie ?

Potrzebuje wykonać zabieg pielęgnacyjny, gdzie ?

Pomóżcie mi proszę w poszukiwaniu dobrej kosmetyki w moim mieście (Kraków). Generalnie rzadko korzystam z tego rodzaju dogodności, lecz moja cera wygląda koszmarnie natomiast za tydzień mam spotkanie z chłopakiem z internetu. Nie widziałam mnie jeszcze na żywo i mam straszny stres...

Polećcie coś proszę.

GGregbard

Posty: 20

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie odnajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i między innymi opinie klientek. Ja sobie bardzo chwalę ten zakład, albowiem kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma znakomite wyczucie. Jak chcesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

matckhew

Posty: 39

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne a co dopiero który z nich jest dobry xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwykle nie jestem w stanie. Bardzo mocno za to będę trzymać kciuki, żebyś w końcu coś znalazła, bowiem okropna cera to okropne samopoczucie a to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

Bernatsti

Posty: 29

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno ogromne szare coś i to jeszcze z trądzikiem, niemniej jednak nie jestem w stanie nic z tym wykonać. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, albowiem już nie wiem co dalej kombinować natomiast nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, albowiem mogę za te pieniądze wykonać coś innego.

sig666

Posty: 41

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są rzeczywiście fajne, żywiołowe duchowo natomiast dokładne w pracy. Teraz już nie mieszkam w Krakowie, natomiast bardzo lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź bo jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... natomiast szkoda gadać, czasem nawet 50% drożej mieli.

Jasioneczek

Posty: 32