Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Hammam Turecki

Hammam Turecki

Cześć, potrzebuję się bardzo mocno zrelaksować, siebie i moją rodzinę. Chciałabym zapisać się na kurs masażu Shiatsu, wiecie gdzie najlepiej go odbyć? Zależy mi na waszych poradach.

Meriakk3

Posty: 21

 
Dzień dobry, bardzo polecam kursy masażu, są naprawdę dobre, dzięki nim możemy sprawić przyjemność naszym bliskim, dobrze jest umieć różnego rodzaju techniki i sprawić przyjemność naszym bliskim.

Klaudi

Posty: 24

 
Chcę się również nauczyć sztuki masażu jednak nie mam pojęcia gdzie należy się udać aby móc się takiego zadania podjąć. Wiem, że gdzieś na pomorzu mają świetna ofertę, możecie rozwinąć temat i podpowiedzieć co nieco?

usek

Posty: 41

 
Hej, jestem masażystka i robiłam w wielu miejscach kursy, jednak mogę wam polecić jeden najlepszy z którego wiele wyniosłam i sporo się nauczyłam. Na stronie internetowej www.akademia-masazu.pl znajdziecie namiary i wszelkie potrzebne wam informacje, życzę miłej nauki.

OOzon

Posty: 39

 
Hej, bardzo dobre kursy odbywają się w województwie pomorskim, miałam przyjemność uczestniczyć już w paru i za każdym razem mi się podobało, wyniosłam bardzo wiele umiejętności z takich spotkań. Na stronie internetowej
akademia-masazu.pl  znajdziecie wiele informacji dotyczących danego tematu.

Babike

Posty: 19

 
Cześć, z tego co wiem to dosyć dobre kursy masażu można odbyć w miejscowości Rytel. Moja koleżanka często tam jeździ i jest zadowolona. Może wam też się spodoba. W Internecie na stronie Akademia Masażu możecie znaleźć wiele informacji na dany temat, pozdrawiam!

Donayo

Posty: 32

 
szukam dobrej szkoły masażu, znalazłam w Internecie cos takiego

akademia-masazu.pl , mieliście już może przyjemność uczestniczyć tam na kursie? Będę wdzięczna jak wypowiecie się na dany temat i opowiecie o swoich wrażeniach. Polecacie go czy raczej przeciwnie?

Frasikk23

Posty: 53

 
wiele osób namawia mnie na zrobienie kursu masażu, lecz nie jestem pewna czy jest to dobry pomysł. Możecie mi doradzić i powiedzieć czy się opłaca posiadać takie umiejętności czy raczej nie bardzo? Będę wdzięczna.

MagikP344

Posty: 30

 
najlepszym rozwiązaniem na piękna skórę jest nauka masażu. trzeba tylko znaleźć odpowiedni dla siebie. Możecie poszukać w Internecie bo w nim jest wiele różnego rodzaju ofert, ja znalazłam tak swój kurs z którego jestem zadowolona w stu procentach.

Electrooo3

Posty: 28

 
wiele osób twierdzi, że lepiej jest iść do salonu na profesjonalny masaż, ja jednak twierdzę, że można samemu sobie lub swojemu partnerowi zafundować takie spa. Można nauczyć się świetnie robić masaż na różnego rodzaju kursach.

Ron

Posty: 28