Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdańsk rehabilitacja szpital wojewódzki

Gdańsk rehabilitacja szpital wojewódzki

Hej. Ile pieniędzy będę musiał zapłacić za usługi, gdy wybiorę naprawdę renomowanego fizjoterapeutę w Gdańsku? Napiszcie mi najlepiej na podstawie własnych doświadczeń :-)

Fajae

Posty: 5

 
Korzystałam w przeszłości z usług masażystów w Gdańsku, aczkolwiek teraz nie przypomnę sobie, kto pomógł mi wyeliminować dolegliwości.

Oct714

Posty: 14

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie kilku dniach mogłoby być krzywdzące… :)

yarofe

Posty: 14

 
Dobrego masażystę w Gdańsku odnajdziecie sprawdzając wyłącznie tą ofertę:
http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. To jego numer telefonu +48-796720820. Polecam również w miejscowości Słupsk masaż kręgosłupa i leczenie lumbago http://stawiamnazdrowie.pl/akupunktura/lekarze-rehabilitacja-medyczna/vcard/gabinet-masazu-i-kregarstwa-mgr-andrzej-andrzejewski,18272008.html.

kulawy56

Posty: 13

 
Nie jestem w stanie polecić Wam konkretnych fizjoterapeutów w Gdańsku, aczkolwiek polecam zwrócić nadzwyczajną uwagę na tych, którzy dysponują wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie odpowiednią renomę wypracowaną na lokalnym rynku.

gruszunia

Posty: 10

 
Masażem kręgosłupa Gdańsk da się wyeliminować bardzo wiele dolegliwości. Jestem o tym przekonany, bo udało mi się osiągnąć właśnie taki założony z góry cel.

NowaBB

Posty: 42

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o jakim odszukałem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

xacti11

Posty: 21

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po niezwykle poważnym urazie, jednakże udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

El2CzupakaBra

Posty: 11

 
Rehabilitację kręgosłupa Gdańsk podjąłem kilka dni temu, ale praktycznie od razu zacząłem obserwować efekty. Moim zdaniem wiele zależy od przyczyny, z której postanowiliście bądź zmuszeni byliście rozpocząć rehabilitację.

57_derbb

Posty: 24