Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

masaz tarnowskie góry, oferta ?

masaz tarnowskie góry, oferta ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na ludzi czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niezwykle pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem faktycznie niezwykle zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

AleBulaa

Posty: 5

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, ale korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, dlatego jestem bardzo zadowolony. To profesjonalne podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Marioleczka

Posty: 5

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie przez kogoś z niezwykle dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam profesjonalnie wykonane masaże.

kaszmirow

Posty: 4

 
Powiem tak ja masaz stop slask bardziej traktowałem, jako ciekawostkę, ale miło się zaskoczyłem. To działa bardzo dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

edyta123

Posty: 10

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Black_Riot

Posty: 15