Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dobry fizjoterapeuta Gdańsk, który ?

dobry fizjoterapeuta Gdańsk, który ?

Cześć. Z jakimi kosztami wiąże się fizjoterapia Gdańsk? Oczekuję, iż będziecie w stanie podać mi orientacyjne wydatki na własnym przykładzie.

Lux-Mark24

Posty: 6

 
Moim zdaniem definitywnym numerem jeden jako masażysta Gdańsk jest ten gość: https://www.doz.pl/lekarze/l58060-Fizjoterapeuta_Pawel_Michalowicz_masazysta. Bardzo mi pomógł, jak i jednemu z moich znajomych. Przystępne warunki współpracy. Polecam serdecznie, ponieważ na pewno nie pożałujecie.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Nie dziwię się, że niektórzy z Was mają mieszane odczucia związane z rehabilitacją medyczną w Gdańsku. Sam zawsze obawiam się zaufać komuś dotychczas obcemu. Czasem warto zaryzykować.

Kitas

Posty: 8

 
Ciekawiło mnie to, ile za swoje usługi oczekuje masażysta w Gdańsku. Niedawno miałem problem z bolącym kręgosłupem, więc miałem okazję się o tym przekonać. Pozdrawiam :)

Fanatyk

Posty: 8

 
Nie byłem świadomy tego, jak niezmiernie znana jest fizjoterapia Gdańsk, dopóki nie trafiłem na to forum dyskusyjne. Teraz już wiem, że odnalezienie najlepszego przedstawiciela tej profesji żąda mnóstwo czasu oraz dość dużo zaangażowania :-)

Pendrzeec

Posty: 13

 
Fizjoterapeutów w Gdańsku jest rzeczywiście mnóstwo. Trzeba jednakże umieć oddzielić pseudofachowców od ludzi, którzy rzeczywiście wkładają w swoją pracę serce, a jednocześnie posiadają ogromną wiedzę oraz umiejętności. Polecam Wam zwrócić na to dużą spostrzeżenie :-)

Fifeczek2

Posty: 25